Projekt mieszkania Szczecin

Projektowanie wnętrz Szczecin

Architekt wnętrz

Projekt kuchni

Projekt łazienki

Szczecin, Goleniów, Police, Nowogard, Gryfice, Kamień Pomorski

Piękne wnętrze dostępne dla każdego.

Moją filozofią w projektowaniu wnętrz jest przede wszystkim skierowanie się do wszystkich ludzi, którzy chcą pięknie żyć, ale niekoniecznie posiadają wysoki budżet. Chcę, by każdy kto marzy o swoim pięknym domu miał możliwość realizacji tego celu, bez potrzeby wydawania fortuny.

 

Stawiam na niedrogie rozwiązania.

Od kilku lat obserwuję narastający nurt na rynku projektowania wnętrz - wiele projektów wnętrzarskich prezentuje nieosiągalne dla większości standardy oraz wymaga kosztownych rozwiązań, które co prawda wpisują się w aktualne trendy, ale niestety szybko powszednieją i stają się przeżytkiem.

 

Wierzę, że dobry projekt wnętrza nie musi oznaczać włożenia w niego ogromnego budżetu. Jestem przekonana, że ciekawym pomysłem można osiągnąć znacznie więcej niż wysokim nakładem finansowym.  Swoimi projektami od lat zrywam z tym stereotypem.

 

Dlatego w swoich projektach wnętrz z chęcią sięgam po asortyment sklepów dostępnych na każdą kieszeń. Doceniam pracę wspaniałych projektantów tworzących dla sieciówek. Pokój inspiracyjny w IKEA często potrafi zachwycić i moim zdaniem nie ma w tym nic złego!

 

Projektuję z pasją.

Uwielbiam tworzyć niebanalne połączenia z wykorzystaniem łatwo dostępnych mebli i elementów wyposażenia, ubierając je w unikatowe aranżacje z dodaniem wyjątkowych akcentów i detali. W taki sposób tworzę wnętrza odzwierciedlające osobowość a nie tylko podążam za modą.

 

Empatia to moje narzędzie pracy.

Kiedy pracuję nad projektem słucham uważnie klienta i staram się zrozumieć, jakie są jego potrzeby, marzenia i oczekiwania. To kluczowe, aby stworzyć wnętrze z prawdziwą duszą. Podczas całego procesu tworzenia wnętrza istotnym aspektem jest dla mnie samopoczucie klienta i to, jak chce się czuć w swoim domu. Światło i kolor mają tutaj wyjątkową rolę, to te kwestie w istotny sposób wpływają na nasze samopoczucie w danym miejscu i to na te kwestie zwracam szczególną uwagę tworząc projekty wnętrz.

 

Dla kogo?

Moja oferta skierowana jest do osób, które chcą mieć piękne, harmonijne i funkcjonalne wnętrze, zrealizowane w rozsądnym budżecie.

Jak projektuję wnętrza? 

Przejdź do ofert

Zobacz projekty

Porozmawiajmy o Twoim Wnętrzu.

Napisz i umów się na bezpłatną konsultację: 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Pocztowa 37 70-357 Szczecin

 

Projekty stacjonarne: 

całe województwo Zachodniopomorskie

 

Projekty Online: cała Polska

kamila@krukowska-architektura.pl 

660 935 816